loading

1396/02/05
فراخوان ثبت نام شرکت‌های فناور برای اخذ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری «اینوتکس»

فراخوان ثبت نام شرکت‌های فناور برای اخذ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری «اینوتکس»

 

نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری «اینوتکس» از سوی پارک فناوری پردیس از تاریخ 2 تا 5 خردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
این رویداد با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری-‌ تجاری، صادرات فناوری و محصول، ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی، افزایش توان رقابتی شرکت‌های ایرانی در عرصه بین‌الملل و تسهیل فرآیند انتقال فناوری، بعنوان یک پروژه بین‌المللی در نظر دارد با برنامه‌ریزی‌ منسجم به بزرگترین رویداد تبادل فناوری منطقه تبدیل شود.
شرکت‌های متقاضی که دارای آمادگی تبادل فناوری هستند، تا 10 اردیبهشت ماه امسال مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
در نمایشگاه سال گذشته (اینوتکس 2016)، تعداد 82 شرکت خارجی و 92 شرکت داخلی حضور داشتند و با برگزاری 150 جلسه مذاکره بین شرکت‌ها، 66 تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت‌ها منعقد شد که تاکنون 8 قرارداد با ارزش حدودی 20 میلیون دلار به امضا رسیده است.
اینوتکس 2017 از 2 تا 5 خردادماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

با توجه به مهلت کم باقی مانده برای ثبت نام یعنی تا تاریخ 10 اردیبهشت، از شرکت های متقاضی دعوت می شود براي اخذ غرفه و یا کسب اطلاعات تکمیلی به سایت رسمی نمایشگاه به نشاني www.inotex.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 7-76250735-021 شرکت مدیریت صادرات ايرانيان تماس برقرار نمایند.

مشاهده تصویر