loading

1396/03/21
«همایش ملی پیشرفت‌ها و فرصت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات» توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود

«همایش ملی پیشرفت‌ها و فرصت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات» توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود

 

دانشگاه فرهنگیان در نظر دارد نخستین «همایش ملی پیشرفت‌ها و فرصت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات» را با حضور دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقات و صنعتی کشور در شهریور ماه 96، با همکاری وزارت آموزش و پرورش و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار کند.

ایجاد بستر مناسب برای آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی، صنعتی و ارائه جدیدترین پژوهش‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسعه و ترویج فناوری‌های نوین و تمرکز در بکارگیری آنها در محیط آموزش الکترونیکی، هوشمندسازی محیط‌های آموزشی با کمک فناوری اینترنت اشیاء، بیان ضرورت توسعه آموزش الکترونیکی در ایران و معرفی جدیدترین ابزارها،‌ فناوری‌ها و واسط‌های هوشمند، بررسی روش‌های برقراری امنیت در محیط‌های آموزش الکترونیکی از جمله اهداف برگزاری این همایش توسط دانشگاه فرهنگیان است.

در این همایش علاوه بر ارائه مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی ـ تخصصی، نمایشگاهی از دستاوردهای فناورانه و صنعتی کشور در کنار سخنرانی اساتید و خبرگان در موضوعات مربوط به محورهای همایش برگزار خواهد شد.

محورهای ویژه این همایش شامل اینترنت اشیاء و هوشمندسازی در یادگیری الکترونیکی و توسعه محتوای الکترونیکی است.

سایر محورهای این همایش شامل فناوری‌های نوین هوشمندسازی، یادگیری همراه، مدیریت دانش، کاربردهای وب 2 و 3، رایانش ابری، داده‌های عظیم، امنیت اطلاعات، نوآوری در سیستم‌های اطلاعاتی، کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش معلمان، طراحی، تولید و توسعه محتوای الکترونیکی و توسعه سیستم‌های یادگیری الکترونیکی است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در همایش برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 66069708 ـ 021 تماس بگیرند و یا به نشانی http://itconf.cfu.ac.ir مراجعه کنند.

پوستر