loading

1396/12/19
بازدید آقای دکتر کشمیری سرپرست دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم

بازدید آقای دکتر کشمیری سرپرست دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم

 

مورخ ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۶ آقای دکتر کشمیری سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم و هیات همراه ایشان از چندین واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بازدید کردند و از نزدیک با روند فعالیت‌های این مجموعه و واحدهای مستقر در آن آشنا شدند.

در این بازدید 2 ساعته مشکلات و موانع موجود توسط آقای مهندس شهیدی و مدیران واحدها مطرح شد و راهکارهای لازم برای عبور از این موانع توسط دکتر کشمیری ارائه گردید.

"دقت آزمون بسپار"، "زمین معدن طارم"، "ریزکاوان منابع زمین"، "مپس"، "کشت آب پایدار"، "توسعه‌دهندگان دلفین هفت"، "اوج نیروپژوهان یانار"، "شار الکتریک"، "روایت فرهنگ"، "مجتمع فرهنگی دیجیتال سهروردی"، "هوش داده هدف"، "همراه گستر زرین آفاق- هگزا"، "کهربا تراشه"، "گرین نانو تکنولوژی" و" توسعه افزار نوین" واحدهای فناوری بودند که دکتر کشمیری از این واحدها بازدید کردند و با خدمات، محصولات و تجهیزات این واحدها آشنا شدند.

همچنین در این دیدار مسائلی ازجمله بیمه بیکاری کارکنان واحدها، بازار فروش، حمایت‌های مالی و معنوی، تسریع در صدور مجوزها ازجمله مباحثی بود که مدیران واحدهای فناور مستقر در پارک بیان کردند.

پس از بازدید از واحدهای فناور، دکتر کشمیری و هیئت همراه ایشان طی نشستی با آقای مهندس شهیدی مسائل مربوط به پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان را موردبررسی قرار دادند و آقای مهندس شهیدی برنامه‌هایی که در دست اقدام هستند را تشریح نمودند.

عکس‌های مربوط به این بازدید را ببینید.