loading

1398/09/06
برگزاری دوره آموزشی توانا

برگزاری دوره آموزشی توانا

 

 برگزاری دوره آموزشی توانا با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف به میزبانی پارک علم وفناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برای اولین بار در زنجان 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، دوره‌های آموزشی کاربردی توانا با هدف ارتقای توانمندی کارآفرینانه دانشجویان دانشگاه‌ها ، واحدها و مراکز رشد و آشنایی با فضای کسب و کار و ملزومات آن به میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان طی جلسات دو روزه و طی سه هفته متوالی و از تاریخ  ۲۹ آبان  ماه سال جاری آغاز و  در تاریخ ۱۴ آذر ماه پایان خواهد یافت.
 
📌عناوین دوره ها:
 
💡هفته اول
 
✅ ۱. ایجاد انگیزه برای کارآفرینی و پرورش ایده‌ها 
 
✅ ۲. تهیه و ایجاد مدل کسب و کار 
 
💡 هفته دوم
 
✅ ۳.  نوشتن طرح کسب و کار و امکان سنجی مالی اقتصادی طرح‌ها 
✅ ۴. روش‌های بازاریابی وفروش 
 
💡هفته سوم 
 
 ✅  ۵. ارتقای توانمندی‌های شخصی و کار تیمی
 
 ✅ ۶. ارتباطات واصول مذاکره 
 
خدمات این طرح شامل  ۵۰ ساعت آموزش توسط اساتید مجرب و صدور گواهینامه پایان دوره از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف می باشد.
 
 
یکی از ویژگی های برجسته دوره آموزش کاربردی توانا، منسجم و پیوسته بودن آن است و آموزش برای ۹۰ نفر شرکت‌کننده و پذیرش با ثبت‌نام قبلی صورت گرفته است.
 
 شرکت کنندگان این طرح دانشجویان دانشگاه‌های تحصیلات تکمیلی علوم پایه ،دانشگاه زنجان، دانشگاه آزاداسلامی، اساتید دانشگاه علوم پزشکی زنجان، واحدهای فناور مستقر در پارک ، افراد و شرکت‌های دارای ایده و متقاضی استقرار در پارک علم و فناوری و مراکز رشد می باشند.
 
لازم به ذکر است دوره آموزشی توانا با استقبال بسیاری از اساتید، دانشجویان، دانشگاه ها و واحدهای فناور  مواجه شده است و پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در نظر دارد  برگزاری چنین دوره های کاربردی را با هدف آشنایی بیشتر با مفاهیم کسب و کار افزایش دهد.