بوت کمپ کارآفرینی

بوت کمپ کارآفرینی

 در دنیای امروز، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپای بسیاری با هدف ارائه خدمات و محصولات نوآورانه به مشتریان ایجاد می­‌شوند.  اما با توجه به چالش‌­های متعدد مسیر کسب و کار، تنها تعداد اندکی آن‌ها شانس رشد و دریافت سهم قابل توجهی از بازار را دارند. یکی از چالش­‌های اصلی صاحبان ایده­‌های نوآورانه و کسب و کارهای نوپا، چگونگی رشد کسب و کار آنها است. در این میان نهادهایی مانند شتابدهنده­‌ها، صندوق‌­های سرمایه‌گذاری، مراکز رشد و نهادهای دولتی با سرمایه­‌گذاری و تامین نقدینگی مورد نیاز برای استارتاپ­‌ها، زمینه رشد کسب و کارها و توسعه نوآوری در کشور را فراهم می‌­کنند.

همانگونه که مطلع هستید، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری نیز با هدف کمک به راه‏‌اندازی یک کسب‏ و کار موفق و کاهش چالش سرمایه‌گذاری آن، اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان «بوت کمپ کارآفرینی» با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نموده است. مخاطبان این رویداد دانشجویان و اعضای هیأت علمی، استارتاپ‌­های مستقر در شتاب‌دهنده‌­ها و مراکز رشد و کارآفرینان و فناورانی هستند که دارای ایده هستند یا موفق به ایجاد نمونه اولیه محصول خود (MVP) شده‌­اند و نیاز به هرگونه فرآیند تسهیل‏‌گری برای رشد کسب و کار خود دارند. این رویداد در دو هفته برگزار خواهد شد؛ هفته اول در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ تیرماه خواهد بود که در این سه روز آموزش‌های عمومی حوزه کسب وکار به علاقه‌مندان ارايه خواهد شد. در هفته دوم که از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ تیر برگزار می‌شود گروه‌ها وافراد برگزیده در دو روز اول آموزش‌های تخصصی دریافت خواهند کرد.  روز آخر بوت‌کمپ روز ارائه (demo day) خواهد بود که افراد و تیم‌های برگزیده، ایده و برنامه خودشان را در حضور سرمایه‌گزاران و مدیران صنایع ارائه خواهند کرد و بدین ترتیب از شانس خوبی برای گرفتن سرمایه‌گزار برخوردار خواهند شد. شرکت در این برنامه را اکیدا به همه علاقه‌مندان توصیه می‌کنم. برای شرکت در این برنامه تا 6 تیرماه 1401 فرصت دارید در این رویداد ثبت نام نمایند. ارسال کاربرگ 1 برای کسانی که نمونه اولیه دارند و کاربرگ 2 برای کسانی که ایده دارند برای شرکت در رویداد الزامی است. 

لینک دانلود کاربرگ‌ها:

کاربرگ 1:

 کاربرگ2:
https://www.technopark.ir/UserFiles/karbarg2.docx

  علاقه مندان می‌توانند کاربرگ‌های تکمیل شده خود را به آدرس ایمیل event.rahpa@gmail.com  ارسال کنند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن دبیرخانه رویداد 09360086487 در ارتباط باشند. 

با توجه به محدودیت‌های موجود، اولویت با کسانی هست که زودتر کاربرگ خود را ارسال کرده باشند. همچنین می‌توانید با خانم رستم‌خانی مدیر روابط عمومی پارک از طریق شماره ۳۳۱۵۴۰۰۰ یا ۳۳۱۵۵۰۰۱ تماس بگیرید. 

 

به امید دیدار شما در رویداد فوق

احسان ندایی اسکویی
پارک علم و فناوری
دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان