نشست مدیران شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی استان زنجان به میزبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

نشست مدیران شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی استان زنجان به میزبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

روز یکشنبه مورخ 10 اردیبهشت ماه، نشستی با حضور مدیران آزمایشگاه های استان زنجان، نمایندگان شبکه آزمایشگاهی و همچنین نمایندگان سازمان های نظارتی استان، به میزبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان  برگزار شد. در این نشست، مدیران آزمایشگاه های دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و شرکت های خصوصی مستقر در شهرهای مختلف استان زنجان، نمایندگان سازمان استاندارد، سازمان محیط زیست و سازمان غذا و داروی زنجان حضور داشتند.
همچنین در ادامه این نشست، دبیر محترم شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان آزمایشگاه های زنجان از توانمندی های شرکت دانش بنیان دقت آزمون بسپار مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه  زنجان و از آزمایشگاههای ممتاز و فعال شبکه بازدید بعمل آوردند.
آزمایشگاه مستقل دانش بنیان شرکت دقت آزمون بسپار از سال 1395  عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی  بوده و به عنوان مرجعی برای انجام آزمون, آنالیز و قضاوت در مورد کیفیت و تحلیل نتایج مطابق استانداردهای بین‌المللی و ملی ایران مبتنی بر اصول علمی و اخلاق حرفه ای در راستای تحقق اهداف کلان این مجموعه فعالیت می نماید.